O firmie

Firma OKTOM powstała w 1998 roku .

Początkowo zajmowaliśmy się głównie sprzedażą i montażem okien i drzwi, z czasem poszerzyliśmy ofertę o wszelkiego rodzaju osłony okienne zewnętrzne jak i wewnętrzne czyli  rolety, żaluzje .

Wieloletnia działalność pozwoliła stworzyć Nam solidną markę i stać się czołowym partnerem renomowanych polskich producentów takich jak : Domel ( okna ), Anwis ( rolety ), Krispol ( bramy garażowe ) czy Wikęd ( drzwi ).

Długi czas funkcjonowania na lokalnym rynku ( Warszawa i okolice ), ciągła obserwacja oraz analiza rynku sprawiła. że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu takie rozwiązania które spełnią Wasze największe wymagania zarówno pod względem technicznym, jak również estetycznym. Nasz cel ,to zaspokajanie wszelkich oczekiwań Klientów.

Siedziba naszej firmy znajduje się dwie minuty drogi od wjazdu na obwodnicę Warszawy S2 - dojazd do naszego biura praktycznie z każdego miejsca Warszawy nie zajmie więcej niż 25 minut. W najbliższej przyszłości planujemy rozbudowę naszej siedziby dla Państwa większego komfortu i aby zwiększyć możliwość zobaczenia wszystkich produktów, które chcą Państwo u Nas zakupić. Do dyspozycji klientów jest parking.